Docinanie płyt meblowych oraz blatów (formatowanie)

Docinanie płyt meblowych oraz blatów to nasza specjalność. Mamy najnowocześniejszy i najlepiej zoptymalizowany system pilarski w tym sprzęt firmy Homag – lidera w produkcji urządzeń stolarskich. Piła , którą tniemy płyty charakteryzuje się precyzją, a jakość cięcia jest na najwyższym poziomie.

Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień, który znajduje się w pliku poniżej lub wysłać zdjęcie bądź skan rozpisanych formatek. Druga opcja wyboru wysłania zamówienia formatowania płyt wiąże się z tym, że możemy kontaktować się z Państwem, jeżeli wysłany plik będzie słabej jakości lub nieczytelny. W tym celu zachęcamy do dołączenia numeru telefonu, dzięki czemu nasza komunikacja będzie przebiegać sprawniej. Oczywiście nie są Państwo do tego zobligowani co w takim wypadku skutkuje korespondencją e-mail.

Klient ma również możliwość docięcia na wymiar własnych płyt:                                    
– przynosi własne formatki lub blaty, które chce dociąć pod podany wymiar  
– zamawia całe płyty lub blaty z innej firmy, które my rozcinamy. W tym przypadku należy najpierw skontaktować się z firmą STA Meble poprzez e-mail bądź telefonicznie (preferowany wybór)

      FORMULARZ.pdf
      FORMULARZ.xlsx
 

Oklejanie płyt meblowych oraz blatów

Oklejanie płyt meblowych oraz blatów dla nas to sama przyjemność. Jakość, innowacja, precyzja – synonimy oklejania płyt i blatów w firmie STA Meble. Okleiniarka, na której pracujemy to najwyższej jakości sprzęt firmy Homag. Jej możliwości są nieocenione, a dzięki najwyżej jakości okleiny ABS (Schilsner, Hranipex), który stosujemy nadajemy modernistyczny design formatki. 

Zamówienia oklejania łączą się ściśle z docinaniem formatek/płyt, a więc jeżeli klient chce okleić wybrane przez siebie płyty – formatki najpierw musisz złożyć zamówienie, które szczegółowo omówione jest w podpunkcie ,,Docinanie płyt meblowych oraz blatów (formatowanie)’’.

Klient ma możliwość oklejenia własnych płyt. K
lient przynosi formatki i zaznacza na płytach/blatach lub słownie mówi, gdzie i jak ma być wykonana usługa oklejania. Po umówieniu się usługę tę wykonujemy ,,od ręki’’. Można również przynieść formatki i odebrać za jakiś (bliżej sprecyzowany z obsługą) czas. Formą umówienia się jest kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Nawiercanie oraz frezowanie formatek

Sprzęt CNC pionowy – innymi słowy BHX DRILLTEQ V-200 firmy HOMAG. Maszyna, która nawierci każdy projekt. Jej dokładność ułatwia proces montażu. Nie trzeba samemu męczyć się z rozwiertami i wyliczeniami. Miarą w tym przypadku jest wiązka laserowa, która wylicza miejsce wiercenia. Jedynym zadaniem ze strony klienta jest to, aby wybrał rodzaj płyty i podesłał rysunek poglądowy. Nasi specjaliści poradzą sobie z każdym rodzajem frezowań lub nawierceń. (jeśli wysłany jest rysunek -opcjonalnie można dodać numer telefonu na kartce, aby nasi pracownicy mogli dopytać czy rozumieją rysunek tak jak klient sobie życzy w każdym innym przypadku będzie prowadzona komunikacja e-mailowa co wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania)

Klient ma możliwość przyniesienia swojego materiału:
– klient, który przyniesie swoje formatki musi przynieść rysunek techniczny/poglądowy oraz ewentualnie wyjaśnić go. Usługi tego typu nie są robione od ręki chyba, że sposób nawierceń jest prosty i pospolity, wtedy wówczas jest możliwość realizacji ,,na już’’
– klient w składaniu zamówienia docinania formatek może dopisać w kategorii ,,uwagi’’ w arkuszu zamówienia, który znajduje się w  podpunkcie ,,Docinanie płyt meblowych oraz blatów (formatowanie)’’, informacje odnoście nawiercenia pod zawiasy, nuty (wycięcia pod HDF) i jej sposobu, frezowania pod wózki lub inne. W sytuacjach indywidualnych frezowań lub nawierceń należy dołączyć rysunek techniczny lub poglądowy